Hakkımızda

Firmamız 1991 yılından beri sektörde tecrübemiz ve verdiğimiz güven ile en kaliteli hizmeti en uygun fiyatla vermeyi ilke edinmiştir. Türkiye’nin 6 ilinde bulunan depolarımız ile (İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Trabzon) ülkenin 81 iline ulaşabilmekte ve hizmet verebilmekteyiz. 16.000 m2 depolama alanımızda 3. hamur gazete kağıdı, ambalaj kağıdı(SEKA), SCA/SCB Kağıdı, Tekstil transfer kağıdı, stocklot kağıdı ve LWC kağıdı gibi zengin ürün çeşitlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Bu ürün çeşitlerimizin dışında diğer talepleriniz için sipariş alınıp en kısa zamanda tedarik edilebilmektedir.

NEDEN ARSLAN KAĞITÇILIK?

  • 1991 den beri sektördeyiz.
  • 6 merkezde depolarımız ile (İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Trabzon) hızlı teslimat ve ucuz lojistik hizmeti vermekteyiz.
  • Kaliteli kağıt çeşitleri ile en uygun fiyatı sunmaktayız.
  • Dünyanın en büyük kağıt üreticilerinden direkt ithalat yaptığımızdan her zaman en uygun fiyat avantajı sağlamaktayız.
  • 16.000 m2 depolama alanıyla sürekli ve bulunabilir çeşit imkanı vermekteyiz.
  • İstenilen tonajda veya adette ürün sevketme imkanı sağlamaktayız (ister 1 bobin ister 1 tır).
  • Fiyat farksız Türkiye’nin tüm limanlarına konteyner ile ürün teslim etme imkanı sunmaktayız.

Halil Arslan Kimdir?

Evli ve 6 çocuk babasıyım. Yabancı dil olarak Arapça bilmekteyim.
Sektörde ilk olarak 1969 yılında Adana’da Günaydın Gazetesi’nde matbaa işçisi olarak başladım.Bir süre sonra oradan Hürriyet Gazetesi’ne geçip orada 4 yıl çalıştım.Ardından tekrar Günaydın Gazetesi’nde Adana Matbaa Müdürü olarak iş hayatıma devam ettim.1985 yılında Sabah Gazetesi kurulduğunda Adana matbaasının ilk kadrosunu oluşturdum ve idare müdürü olarak çalıştım.

1986 yılında Sabah Gazetesi’nden istifa ederek Adana’da kendi şirketimi kurdum ve kağıt ticaretine başladım.

1991’de görüşmeler yaptığım ulusal ve yerel gazetelerin talepleri doğrultusunda ilk olarak Adana’da matbaacılığa başladım.Daha sonra sırasıyla Trabzon,İzmir,Antalya,Ankara ve son olarak İstanbul’da matbaalar kurdum.Tabi bunlar bir anda olmadı.Özverili ,çalışkan ve işinde uzman çalışanlarımızla çok uzun yıllar beraberce disiplinli ve dürüstlükten taviz vermeyerek oluştu.

Bu şekilde çalışıp sürekli işimize yatırım yaparak yaklaşık 120 çalışanımızla,Türkiye’nin 6 bölgesinde ,16.000 m2 büyüklükte ve depolama kapasitesiyle ,yüksek teknolojili Türkiye’nin en çok gazete basan matbaalar zincirine ulaşmış olduk.

Ayrıca kendi bünyemizde; Adana ve çevresinde günlük yayın yapan bölgesel İLKHABER GAZETESİ,İzmir’de günlük yayın yapan İLKSES GAZETESİ ve Türkiye geneli haftalık yayın yapan GÜNEY HAKİMİYET GAZETESİ bulunmaktadır.Basın camiasında saygın yeri bulunan gazetelerimiz her zaman tarafsız,doğru ve ilkeli yayın yapmayı hedef edinmiştir.

Türkiye’nin 6 bölgesinde bulunan 16.000 m2 büyüklükteki depolarımızla direkt üretici fabrikalardan kağıt ithal edip en uygun fiyata satışını yapmaktayız.

Sektörden kazandığımızı sadece sektöre yatırım yaparak  ülke ekonomisine katkıda bulunmaktayız. İşimiz gereği 7 gün 24 saat boyunca telefonum açıktır ve işlerimin başındayım. Hem gazetecilik, hem matbaacılık,hem de kağıtçılık işi içinde çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla daha iyiye ulaşmak için sürekli görüşme halindeyiz ve sadece işimizi en iyi şekilde yapmaya odaklanmış durumdayız.

Dün olduğu gibi bugün ve yarında her zaman işimizi en iyi şekilde yapmak için çalışma azmimiz devam etmektedir. Dürüstlük ve doğruluktan taviz vermeyerek, yeni  teknolojilere yatırım yaparak ülke ekonomisine katkı vermeye devam etmek isteğindeyiz.

Sipariş Formu